Othmar

Professionals

die met u meedenken

Wij werken graag samen met u. Hoe u uw collecties samenstelt, inspireert ons weer tot het inkopen van unieke natuur- en verwerkingsproducten. Daarnaast kunnen we u juist weer van passend advies voorzien. Wij kunnen u adviseren hoe u uw specifieke wensen kunt invullen. Samen maken we het onderscheid. En samen creëren we de meest bijzondere collecties voor onze klanten.

Othmar Decorations heeft een team van specialisten die weet wat er nodig is om uw omzet te verhogen. Achter iedere vraag zien wij tien kansen, achter ieder idee zien wij mogelijkheden. Wilt u een keer sparren over het komende seizoen? Maak een afspraak en kom naar onze verrassende showroom. U beleeft dan als geen ander welke meerwaarde we u kunnen bieden.

Bent u niet in de gelegenheid om onze showroom te bezoeken? Een specialist komt graag bij u langs!

Holland - Belgium - Denmark

Michiel Oude Weernink

Michiel Oude Weernink

+31 541 288635

+31 617144249

+31 541 292705

m.oudeweernink@othmar.nl

Linkedin

Holland - Belgium - Denmark

Marjolein Weierink - Tassche

Marjolein Weierink - Tassche

+31 541288637

+31 639422692

+31 541292705

m.weierink@othmar.nl

Linkedin

Southern Germany - Austria - Switzerland

Marleen Nijland

Marleen Nijland

+31 541288641

+31 646596343

+31 541292705

m.nijland@othmar.nl

Linkedin

North germany

Moritz Warnecke

Moritz Warnecke

+31 541288645

+4915222810855

+31 541292705

m.warnecke@othmar.nl

Linkedin

Poland

Agnieszka Mysliwiec

Agnieszka Mysliwiec

+31 541288649

+31 631639454

+31 541292705

a.mysliwiec@othmar.nl

Linkedin

France

Kirsten Nijmeijer

Kirsten Nijmeijer

+31 541 288635

+31 646760754

+31 541 292705

k.nijmeijer@othmar.nl

Linkedin

Spain

Willeke Krouwel

Willeke Krouwel

+31 541288643

+31 652595179

+31 541292705

w.krouwel@othmar.nl

Linkedin

Italy

Susanna Buzzago

Susanna Buzzago

+390376440588

+393480708845

+390376440702

susanna.buzzago@fastwebnet.it

Linkedin

NORWAY - SWEDEN - FINLAND

Anna-Lena Billing

Anna-Lena Billing

United Kingdom

Kerry Lewis

Kerry Lewis

+441772499654

-

+441772453783

kerry-tonylewisagencies@outlook.com

Linkedin