Othmar

Met wie wil je contact van

Othmar Decorations

Onze showroom bezoeken? Even sparren met een specialist bij u op locatie? Neem gerust contact op!

 Othmar Decorations vindt het belangrijk om u zo goed mogelijk van dienst te zijn. Of het nou gaat om het samenstellen van inspirerende collecties of met het importproces in China. Wij helpen u graag verder. U kunt ons bellen, maar uiteraard ook een mail sturen.

Tot ziens bij Othmar Decorations!

 

Postadres: P.O. Box 31, 7630 AA Ootmarsum
Bezoekadres: Tijinkskamp 4, 7631 AK Ootmarsum
info@othmar.nl    |    +31 541 28 86 30
K.v.K.-nummer: 06091866    |    B.T.W.-nummer: NL808176602B01

Holland - Belgium - Denmark

Michiel Oude Weernink

Michiel Oude Weernink

+31 541 288635

+31 617144249

+31 541 292705

m.oudeweernink@othmar.nl

Linkedin

Holland - Belgium - Denmark

Marjolein Weierink - Tassche

Marjolein Weierink - Tassche

+31 541288637

+31 639422692

+31 541292705

m.weierink@othmar.nl

Linkedin

Southern Germany - Austria - Switzerland

Marleen Nijland

Marleen Nijland

+31 541288641

+31 646596343

+31 541292705

m.nijland@othmar.nl

Linkedin

North germany

Moritz Warnecke

Moritz Warnecke

+31 541288645

+4915222810855

+31 541292705

m.warnecke@othmar.nl

Linkedin

Poland

Agnieszka Mysliwiec

Agnieszka Mysliwiec

+31 541288649

+31 631639454

+31 541292705

a.mysliwiec@othmar.nl

Linkedin

France

Kirsten Nijmeijer

Kirsten Nijmeijer

+31 541 288635

+31 646760754

+31 541 292705

k.nijmeijer@othmar.nl

Linkedin

Spain

Willeke Krouwel

Willeke Krouwel

+31 541288643

+31 652595179

+31 541292705

w.krouwel@othmar.nl

Linkedin

Italy

Susanna Buzzago

Susanna Buzzago

+390376440588

+393480708845

+390376440702

susanna.buzzago@fastwebnet.it

Linkedin

NORWAY - SWEDEN - FINLAND

Anna-Lena Billing

Anna-Lena Billing

United Kingdom

Kerry Lewis

Kerry Lewis

+441772499654

-

+441772453783

kerry-tonylewisagencies@outlook.com

Linkedin